W tym roku mamy wyjątkowo duży wysyp kociąt i ogromną ilość wyrzuconych przed wakacjami dorosłych kotów.

Pilnie potrzebujemy domów tymczasowych!

Jest ich tak dużo, ze  nie mamy już miejsc w domach tymczasowych. Bardzo prosimy wszystkich, którym los  kocich biedaków nie jest obojętny o pomoc i udostępnienie kąta pod swoim dachem. Dom Tymczasowy to instytucja najlepsza z możliwych: kot pozostaje w nim do czasu znalezienia stałego domu. Fundacja zapewnia karmę i żwirek. Zainteresowanych taką forma pomocy prosimy o kontakt pod nr tel. 601281156.  **** Jeśli nie możecie Państwo zostać DT, zawsze można wspomóc Fundację finansowo.  Utrzymanie kilkunastu domów tymczasowych to koszt kilku tysięcy miesięcznie.