O Fundacji

Fundacja Felis powstała w Lublinie w lutym 2005 r.

Jest to fundacja jednoosobowa, ale skupiająca wokół siebie grono ludzi mądrze kochajacych zwierzęta.

Naszym głównym  celem statutowym jest ograniczanie bezdomności psów i kotów na terenie m.Lublina i okolic.

Podstawowe narzędzia naszej pracy to sterylizacja i adopcja.

Fundacja nie prowadzi schroniska, ale sytuacja zmusiła nas do zorganizowania stacjonarnej opieki dla zwierząt , które oczekują na adopcję.  Mamy niewielką kociarnię i skromną sieć domów tymczasowych.

Organizujemy odłowy i  sterylizacje kotów wolnożyjących ( piwnicznych, działkowych, firmowych) a także oferujemy osobom niezamożnym tanie zabiegi dla ich pupili.

Fundacja zatrudnia na stałe  jedną osobę (umowa o pracę).

Fundacja utrzymuje się wyłącznie z darowizn (wpłaty na konto i 1%).  Od miasta  nie otrzymujemy żadnych dotacji ani żadnego wsparcia w innej formie.

Zapraszamy wszystkich do włączenia się do naszych działań.

Twoje imię (wymagane)
Twój e-mail (wymagane)
Temat
Twoja wiadomość
POLE SPRAWDZAJĄCE (wpisz samymi małymi literami)
jaki jest ostatni dzień tygodnia?